Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View

  • 105 m²
  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers

1-slaapkamer Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View Dubai appartementen liggen in de Downtown Dubai wijk van Dubai, binnen 19 minuten wandelafstand van de Burj Khalifa en bieden ruimte aan maximaal 4 gasten. Dit appartement van 105 m² is gelegen ongeveer 1 km van Business Bay Metro treinstation en niet ver van mon arret busstation.

Dit appartement is voorzien van airconditioning, en biedt een balkon en een zitruimte, evenals uitzicht over de stad. Gasten die verblijven in de accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger in de badkamer. Bovendien is er ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Bovendien helpt de toegang tot een ijsbaan de gasten hun lichaam te onderhouden. Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een zwembad een perfecte optie.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement zelfvoorzienende opties zoals een waterkoker, een koelkast en een oven.

Dit 2-badkamer appartement ligt op 17 minuten loopafstand van de Dubai fonteinen en binnen 10 minuten lopen van het Burj Khalifa - Dubai Mall metrostation. De Dubai Mall ligt op 2 km afstand van deze accommodatie. Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartementen zijn 5 km van Dubai Creek SPB luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View Dubai
Modern Luxury Apartment With Full Burj Khalifa & Fountain View
Mobiele prijsaanbieding

Modern Luxury Apartment With Full Burj Khalifa & Fountain View

0 m van de accommodatie
Trps - Grande, Downtown - Full Burj Khalifa View, Luxury Furnished - Close To Dubai Mall
Mobiele prijsaanbieding

Trps - Grande, Downtown - Full Burj Khalifa View, Luxury Furnished - Close To Dubai Mall

0 m van de accommodatie
Full Burj Khalifa & Fountain View 60Th Floor Sky Luxury 2Bhk 4 Mins Walk To Dubai Mall Downtown
Mobiele prijsaanbieding

Full Burj Khalifa & Fountain View 60Th Floor Sky Luxury 2Bhk 4 Mins Walk To Dubai Mall Downtown

0 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    12 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    800 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Kapper
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Kinderzwembad

    Recreatie

    • Oneindige zwembad
    • Spa en wellnesscentrum

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar
    • Zithoek
    • Tuinmeubelen
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Oplaadstation voor electrisch voertuig
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 17:00
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement te vinden?
      Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement is in de Downtown Dubai wijk gesitueerd, binnen 19 minuten wandelafstand van de Burj Khalifa.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement zijn onder andere de Dubai fonteinen, de Burj Khalifa, de stadswandeling door Dubai.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement?
      Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement?
      Restaurants in de buurt van Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement zijn onder andere At.Mosphere en Icons Coffee Shop restaurants, gelegen op ongeveer 11 minuten lopen.
    • ❓
      Heeft Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement internetverbinding?
      Ja, Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement biedt Wi-Fi.
    • ❓
      Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 105 m².
    • ❓
      Hoeveel gasten kan Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement accommoderen?
      Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement biedt accommodatie voor tot 4 gasten.
    • ❓
      Is er een zwembad in Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement?
      Ja, Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement heeft een zwembad.
    • ❓
      Biedt Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View appartement openen zich naar de stad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    12 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Grande, Luxurious 2 Bedroom Burj Khalifa & Fountain View Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten